Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

GTranslate

Polish English French German

Prowadzimy zajęcia grupowe na każdym poziomie zaawansowania, zarówno dla amatorów, jak i dla osób, które chcą trenować wyczynowo. W zajęciach uczestniczą zarówno mężczyźni jak i kobiety.  Prężnie rozwija się również szkółka bokserska dla dzieci i młodzieży od 11 roku życia.

Oprócz zajęć grupowych, prowadzimy również treningi indywidualne, treningi dla 2 osób oraz dla małych grup zamkniętych (np. 3-4 osobowych). Zajęcia pozwalają na większą indywidualizację procesu treningowego, umożliwiają trenowanie „na tarczy” 1:1 z trenerem, a w przypadku małych grup, aktywne spędzanie czasu we własnym, zamkniętym gronie.
       

Treningi indywidualne i w małych grupach umożliwiają dużo szybsze robienie postępów, niż w przypadku grup kilkunastoosobowych. Godziny zajęć ustalane są indywidualnie z trenerem, jak również sam trening, który można dostosować możliwości i potrzeb ćwiczących.

Kontakty do trenerów prowadzących zajęcia indywidualne i dla grup zamkniętych dostępne są w zakładce Kadra szkoleniowa 

Cennik zajęć indywidualnych i dla małych grup:

Godziny i dni zajęć do ustalenia indywidualnie z trenerem. 

Akceptujemy karty

   

Nasi partnerzy

 Delfin sport&fun

   Spartan logo    

 

Zaplecze