Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

GTranslate

Polish English French German

W ramach swojej działalności J&J Sport Center zaprasza Państwa na treningi sztuk walki. Nasi Klienci mogą zdecydować się na zajęcia z boksu i kickboxingu. W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych w naszym centrum sportowym prowadzone są dla dzieci i młodzieży zajęcia ze sztuki samoobrony - hapkido.

Sporty walki to jedne z obszarów naszej działalności, który napawa dumą ze względu na osiągnięcia jakimi mogą poszczycić się nasi zawodnicy.

W rankingu kat. Seniorek Polskiego Związku Bokserskiego za 2014 rok nasza zawodniczka Patrycja Ślosarczyk z 28 punktami uplasowała się na 3 miejscu :„Trzecie miejsce w zestawieniu Polskiego Związku Bokserskiego przypadło w udziale ambitnej Patrycji Ślosarczyk (J&J Sport Center Kraków)…” A team JJSportCenter reprezentowany przez jedną zawodniczkę zdobył bardzo wysoką lokatę – 37 miejsce w rankingu klubowym PZB!! Podsumowując sezon 2014 naszej zawodniczki: zdobyła brązowy medal na Mistrzostwach Polski.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!

W CZASIE WAKACJI ZAJĘCIA ODWOŁANE. WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH ZAPRASZAMY PO WAKACJACH!!!

TRENINGI Hapkido w J&JSport Center odbywają się :

we wtorek i czwartek od 17.00 - 18.00

Składka członkowska ( opłata za zajęcia ) : 80 zł/mc

Zapisy i informacje pod nr tel.503-056-053

 

Akceptujemy karty

   

Nasi partnerzy

 Delfin sport&fun

   Spartan logo    

 

Zaplecze