Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

MASAŻ:

KLASYCZNY (LECZNICZY)

RELAKSACYJNY                            

SPORTOWY  

KINESIOTAPING

DRENAŻ LIMFATYCZNY

RELAKSACYJNY MASAŻ STÓP

Kontakt: Obowiązują zapisy pod nr telefonu: 530-907-750 lub 506-387-131

Przeciwwskazania dostępne w recepcji J&J Sport Center.

Dla gości hotelowych możliwy masaż w pokoju.

Zgoda na masaż do pobrania TUTAJ


MASAŻ KLASYCZNY (LECZNICZY)

Masaż klasyczny ma głównie działanie lecznicze. Ma zbawienny wpływ na zmęczone i przykurczone mięśnie (stres, siedząca praca, choroby ukł. ruchu), zwiększa ich elastyczność. Masaż pobudza do prawidłowego funkcjonowania układ krwionośny, limfatyczny oraz nerwowy. Zaleca się wykonanie serii 10x.

Czas wykonania: 45min./60min.

Cena: 80zł/100zł


MASAŻ RELAKSACYJNY

W codziennym pędzie i braku czasu dla samego siebie warto czasem się zatrzymać i zafundować sobie chwilę relaksu i wyciszenia. Masaż ten pozwoli Ci się odprężyć

i naładować akumulatory na następne dni.

Czas wykonania: ok. 1h 

Cena: 100 zł


MASAŻ SPORTOWY

Uprawiasz jakiś sport zawodowo lub amatorsko? To zabieg dla Ciebie!

Masaż ten pozwala zwalczyć skutki zmęczenia spowodowane wysiłkiem fizycznym, regeneruje mikro-uszkodzenia włókien mięśniowych oraz zapobiega zakwaszeniu mięśnia. Masaż ten stosujemy przed jak i po wysiłku fizycznym. Przy kontuzji wszelkiego rodzaju zaleca się połączenie masażu z KINESIOTAPINGIEM.

Czas wykonania: ok.30min/60min

Cena: 70zł/100zł


KINESIOTAPING

Jest to metoda wspomagania leczenia opracowana przez japońskiego chiropraktyka dr. Kenzo Kasego. Metoda ta polega na aplikacji specjalnej taśmy w miejscu bólu, kontuzji w ściśle określony sposób. Taśma ta reguluje napięcie mięśniowe, toruje mięsień w odpowiednim kierunku, odciąga skórę, tym samym zmniejszając ucisk spowodowany stanem zapalny, dzięki temu kontuzjowany mięsień szybciej wraca do sprawności.

Po   aplikacji taśmy bez przeszkód można korzystać z basenu czy innych wodnych zabiegów.

Cena: 40zł( 1x aplikacja)


DRENAŻ LIMFATYCZNY

Ten zabieg wykorzystuje się głównie przy obrzękach oraz zastojach limfy (np. po zabiegu mastektomii).Główny cel tego zabiegu to przepchnięcie odpowiednimi technikami zalegającej limfy w stronę aktywnych węzłów chłonnych -  nie działając rozgrzewająco.

Zaleca się wykonanie serii.

Czas wykonania: 30min/60mi

Cena: 80zł/120zł


MASAŻ RELAKSACYJNY STÓP

Masaż stóp ma działanie relaksacyjne i antystresowe, likwiduje napięcia mięśniowe oraz poprawia mikrokrążenie. Odpowiednie techniki masażu łagodzą ból oraz pobudzają krążenie krwi. Zabieg ten daje efekt terapeutyczny, działa harmonizująco.

Czas wykonania: 45 min 

Cena: 80zł